Hakkımızda

İDEAL BİLGİSAYAR

Yerel Çözüm Ortağınız
About Image
About Image
About Image
About Image

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

-----

VİZYONUMUZ

İdeal Bilgisayar “Çözüm için varız” sloganını bilişim sektörünün her alanında uygulama vizyonunu hedefler. Müşterilerinin minimum maliyetle teknolojinin maksimum imkanlarından yararlanması için gerekli bütün materyalleri temin ederek, müşterisinin bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten, müşterisinin teknolojik altyapısı sayesinde yatırım/kazanç grafiğini yukarıya taşıyabilen iş ortağı olmayı amaçlamakta ve bütün çalışmalarını bu doğrultuda yapmaktadır. İdeal Bilgisayar‘ın en büyük amacı sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörünün lider firması olmak temel amacımızdır.

MİSYONUMUZ

Kurumsal firmaları müşteri kitlesi olarak belirleyen firmamız, müşterilerinin teknolojik gelişimlerini sağlayarak “katma değer üreten bilişim partneri” olma misyonunu üstlenmiştir. Firmamız yalnızca donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmekle kalmamakta, aynı zamanda müşterisinin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek iş ortağının rakipleriyle yarışabileceği teknolojik seviyeye gelebilmesi için gerekli LAN, WAN, RF çözümler, Network altyapısı, veri depolama, internet güvenliği ve e-ticaret gibi çözüm çeşitlerini de müşterisine sunmaktadır. Piyasa şartları gereği oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda endüstriyel alanlarda da ihtiyaç haline gelen donanımları montajlayarak ve bu uygulamaları geliştirip müşterisinin kullanımına açarak, hizmet verdiği firmanın bilişim altyapısıyla uluslararası düzeyde rekabet etmesini sağlayarak, kaliteli üretici noktasına ulaşabilmesini kendisine misyon olarak seçmiştir.

 

Faaliyet Alanlarımız

  • OEM Bilgisayar Satış
  • OEM Parça Satış Kanalımız
  • Teknik Servis ve Hizmetleri
  • Güvenlik sistemleri
  • Bilgisayar Satış

Marka Model bağımsız çalışan firmamızda her marka ve model bilgisayar satışı Kalite = Fiyat + Performans + İhtiyaca cevap verebilme düsturu ile ihtiyaç sahibi ve teknoloji tutkunlarına ihtiyaç yada arzularına göre toplama bilgisayar satışı Bilgisayar Sarf Malzemeleri Mouse, Klavye, Ses sistemleri, Anakart, Hdd, Webcam çeşitlerimiz ve bir çok sarf malzemesinin satışı. Teknik Servis Arızalı ürünlerinizi evinizden, iş yerinizden alıyor; bakım işlemlerinden sonra tekrar gelip kurulumunu yapıyoruz. Hızlı, kaliteli, uzman teknik servis. Kurumsal Çözümler Şirketiniz bünyesindeki bilgisayarların Network kurulumu ve yıllık bakım anlaşmaları. Network konusunda uzmanlaşmış teknik ekip. Güvenlik Hizmetleri Çok uygun fiyatlara Bodrum’da imkansız denilen güvenlik kamera sistemleri kurulumu.

Anahtar Kelimeler : İdeal Bilgisayar,Karaman